Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Polsat pokaże reality show „Tylko Jeden” z amatorskimi zawodnikami MMA. Producentem Endemol

31.01.2020 20:55

W piątek 6 marca w Telewizji Polsat zadebiutuje nowe reality show: „Tylko Jeden”. Dziesięciu zawodników - amatorów MMA przez dwa miesiące będzie rywalizowała o profesjonalny kontrakt KSW. Producentem show jest Endemol Shine Polska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tomasz Smokowski żegna się z Polsatem, stawia na Kanał Sportowy

30.01.2020 20:59

Dziennikarz piłkarski Tomasz Smokowski po prawie półtora roku współpracy rozstaje się z Telewizją Polską. Zamierza skupić się na rozwoju Kanału Sportowego, który ma ruszyć na YouTubie w drugiej połowie lutego.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

NIK skontroluje, jak Telewizja Polska zarządza finansami i majątkiem

30.01.2020 10:39

Najwyższa Izba Kontroli zapowiedziała, że w br. zajmie się m.in. „badanie zarządzania majątkiem i finansami TVP”. Firma w ostatnich lata otrzymała rekordowe wsparcie publiczne w formie rekompensat abonamentowych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP unieważnia przetarg na budowę hali zdjęciowej. "Trudne warunki rynkowe"

28.01.2020 21:53

Telewizja Polska ogłosiła przetarg na wybudowanie hali zdjęciowej obok głównego budynku TVP przy Woronicza 17. Chciała na ten cel przeznaczyć maksymalnie 107 mln zł. W postępowaniu przetargowym zgłosiły się cztery zainteresowane firmy, jednak ich oferta opiewała na kwotę ok. 200 mln zł. Ostatecznie nadawca publiczny powtórzy przetarg.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polsat szuka uczestników do „The Four - Bitwa o sławę”. Premiera talent-show wiosną 2020 roku (wideo)

28.01.2020 20:54

Telewizja Polsat rozpoczęła poszukiwania uczestników do nowego talent-show „The Four - Bitwa o sławę”. Cotygodniowy program będzie emitowany wiosną 2020 roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP Gdańsk musi przeprosić byłego szefa pomorskiego KOD ws. zabandażowanej ręki

28.01.2020 20:51

Radomir Szumełda wygrał przed sądem pierwszej instancji proces z gdańskim ośrodkiem Telewizji Polskiej, który musi przeprosić go za nierzetelny materiał i zapłacić 600 zł kosztów sądowych. Wyrok nie jest prawomocny – nieoficjalnie wiemy, że nadawca chce się od niego odwołać. Apelację rozważa też pozywający.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wieniawa, Oświeciński, Bosak i Rostkowska-Galant wśród uczestników „Dancing with the stars 11”

27.01.2020 21:10

W piątek, 6 marca br. Telewizja Polsat rozpocznie emisję jedenastej edycji show „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Tym razem w programie pojawią się m.in. Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak, Julia Wieniawa i Milena Rostkowska-Galant.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ekstremalna rywalizacja w nowym talent-show "The Four. Bitwa o sławę" wiosną w Polsacie (wideo)

27.01.2020 10:48

W każdym wyścigu o sławę najważniejsza jest bitwa... Wiosną 2020 roku w ramówce telewizji Polsat pojawi się "The Four. Bitwa o sławę"

Źródło: feedproxy.google.com

Telewizja Polska wyprodukuje transmisję z obchodów w Auschwitz dla 250 nadawców

27.01.2020 0:57

W poniedziałek 27 stycznia Telewizyjna Agencja Informacyjna przeprowadzi międzynarodową transmisję z obchodów wyzwolenia obozu w Auschwitz. Pracuje przy niej od kilku dni ponad 200 osób. - To będzie jedna z naszych największych produkcji telewizyjnych, realizowanych samodzielnie - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, szef TAI.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jest nowy plakat filmu „Zenek”, TVP zrezygnowała z plakatu kojarzącego się z „Bohemian Rhapsody”

26.01.2020 0:33

Telewizja Polska ujawniła ostateczny plakat do produkowanego przez siebie w całości filmu „Zenek. Poprzedni nadawca określa jako teaserowy i zapewnia, że nie będzie służył do promocji filmu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami