Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Platforma Canal+ wejdzie na giełdę? TVN i właściciel UPC rozważają sprzedaż akcji

31.01.2020 22:53

Firma ITI Neovision, operator Platformy Canal+, poinformowała, że analizuje wspólnie ze swoimi akcjonariuszami i doradcami możliwość debiutu giełdowego. Jej strategicznym akcjonariuszem ma być nadal Grupa Canal+, sprzedaż akcji rozważają natomiast TVN i właściciel UPC.

Tagi: TVN, CANAL+
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

0,38 proc. udziału TV Trwam w 2019 roku. „Problemem jest konkurencja w postaci TVP” (top 150 stacji)

31.01.2020 21:48

W ub.r. liderem oglądalności w rynku telewizyjnym był Polsat, a wśród stacji tematycznych najwyższy udział zanotowało TVN24. Na 41. miejscu uplasowała się nadająca naziemnie Telewizja Trwam - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Adam Feder o zwolnieniu z „Dzień dobry TVN”: zrzucanie z sań nie jest elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem

31.01.2020 21:11

Zwolniony z pracy reporter „Dzień Dobry TVN”, Adam Feder wystosował w piątek specjalne oświadczenie, w którym pisze, że nie ma pretensji do nikogo, kto zamawia tematy i ocenia je przed emisją, jednak uważa, że „zrzucanie z sań na pożarcie” nie jest elegancką taktyką radzenia sobie przez stację z kryzysem wizerunkowym.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pierwsi uczestnicy są już znani! To trenerzy personalni i trenerka fitness!

31.01.2020 19:04

Pierwsi uczestnicy "Paradise Hotel" są już znani. W sieci pojawiły się nazwiska trójki bohaterów nowego reality show stacji TVN7. W luksusowym hotelu na wyspie Bali zamieszkali m.in. trenerzy personalni i trenerka fitness!

Tagi: TVN
Źródło: www.telemagazyn.pl

TVN i Discovery przepraszają za żarty w „Dzień Dobry TVN” z wyglądu koreańskiego piosenkarza

30.01.2020 22:00

TVN i Discovery w oświadczeniu przeprosili Jeona Jung-kooka i Junga Ho-seoka z zespołu BTS, a także jego fanów za żarty z wyglądu piosenkarzy we wtorkowym wydaniu „Dzień Dobry TVN”. - Rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie - zapowiedzieli nadawcy.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serial "Szadź". Aleksandra Popławska informuje o zakończeniu zdjęć i prezentuje zdjęcia z planu. Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

30.01.2020 21:50

Serial "Szadź" to produkcja telewizji TVN. W rolach głównych występują Aleksandra Popławska oraz Maciej Stuhr. Akcja jest ulokowana w Opolu. Kręcenie rozpoczęto na początku listopada 2019 roku od ujęć na terenie miasta. Resztę realizowano w studiach w stolicy. Właśnie je zakończono.

Źródło: polskatimes.pl

Reporter Adam Feder zwolniony z „Dzień dobry TVN”. Widzowie skarżą się do KRRiT na żarty z koreańskiego muzyka, TVN przeprasza

30.01.2020 21:25

Telewizja TVN zakończyła współpracę z reporterem „Dzień Dobry TVN” Adamem Federem, autorem materiału o wyglądzie koreańskiego piosenkarza Jeona Jung-kooka. Na swoich dotychczasowych stanowiskach pozostają prowadzący wtorkowe wydanie programu Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, a także wydawca Magdalena Kowalik-Nóżka. Stacja przeprosiła, ale na nadawcę wpłynęły już skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polska tancerka z "You can dance" wystąpi z Jennifer Lopez podczas Halftime Show!

30.01.2020 13:48

Klaudia Antos - tancerka, która zaistniała dzięki udziałowi w programie TVN "You can dance - Po prostu tańcz!" - pochwaliła się radosną informacją. Okazuje się, że wystąpi z Jennifer Lopez podczas Halftime Show na Super Bowl 2020!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Adam Feder zwolniony za reportaż o koreańskim artyście! Co z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem?

30.01.2020 9:43

Są już pierwsze konsekwencje burzy po materiale o koreańskim wokaliście k-pop Jungkooku w "Dzień Dobry TVN". Stacja zdecydowała się na zwolnienie autora reportażu o Koreańczyku - Adama Federa. Co z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem?

Tagi: TVN
Źródło: www.telemagazyn.pl

TVN przeprasza za wyśmiewanie najprzystojniejszego mężczyzny świata

29.01.2020 16:47

Burza po zachowaniu prowadzących "Dzień dobry TVN". Widzowie zarzucają stacji brak profesjonalizmu, rasizm oraz ksenofobię. O sprawie piszą światowe media.

Tagi: TVN
Źródło: feedproxy.google.com

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami