Wiadomości z tagiem Premiery  RSS
"Bad Boy" znowu wzbudza kontrowersje. Czy główna bohaterka nowego filmu Patryka Vegi to Magdalena Kralka?

01.02.2020 3:15

Kolejne kontrowersje wokół najnowszego filmu Patryka Vegi – „Bad Boy”. Tym razem po opublikowaniu reklamującego go plakatu, na którym jest aktorka Katarzyna Zawadzka jako „królowa chuliganów”, pojawiły się sugestie, że postać ta ma być wzorowana na Magdalenie Kralce, poszukiwanej szefowej gangu kiboli Cracovii. Reżyser oczywiście zaprzecza tym insynuacjom, twierdząc, że bohaterka jego obrazu to postać fikcyjna. Jednocześnie... zaprasza Kralkę na premierę „Bad Boya”.

Źródło: polskatimes.pl

"Bad Boy" Patryka Vegi na oficjalnym plakacie

31.01.2020 22:53

Kolejna produkcja Patryka Vegi zatytułowana Bad Boy już 21 lutego w naszych kinach. W oczekiwaniu na premierę reżyser udostępnił główny plakat filmu.

Źródło: fdb.pl

Guillermo del Toro rozpoczął zdjęcia do nowego filmu "Nightmare Alley"

31.01.2020 17:43


Od premiery jego ostatniego filmu minęły już trzy lata. Nakręcony w 2017 roku "Kształt wody" zdobył cztery Oscary, z czego dwa - za najlepszą reżyserię i dla najlepszego filmu roku - trafiły do samego Guillermo del Toro. Teraz artysta zaczął pracę na planie kolejnego projektu "Nightmare Alley".

Źródło: film.interia.pl

„The Crown” zakończy się po 5. sezonie. Imelda Staunton jako ostatnia zagra Elżbietę II

31.01.2020 17:31


„The Crown” zakończy się po 5. sezonie. Imelda Staunton jako ostatnia zagra Elżbietę II
Na ponad dwa miesiące po premierze trzeciego sezonu serialu "The Crown", w którym główną rolę zagrała Olivia Colman, ogłoszono, że produkcja o losach królewskiej rodzi...

Tagi: Premiery
Źródło: filmozercy.com

"Jesus Rolls": John Turturro wraca do kultowej postaci z filmu "Big Lebowski'

31.01.2020 16:56


Dwadzieścia dwa lata po premierze kultowego filmu braci Coen jeden z jego bohaterów powróci w nowej produkcji! To grany przez Johna Turturro miłośnik kręgli Jesus Quintana. Film o jego przygodach będzie miał premierę 6 marca tego roku.

Tagi: Premiery
Źródło: film.interia.pl

Ida Nowakowska pokonała trasę Armii Andersa: "Myślałam, że zginę"! Kiedy premiera?

31.01.2020 13:06

"Szlak Nadziei" - nowy program, który swoją premierę będzie mieć już w marcu 2020 r. Zobaczymy w nim, jak Ida Nowakowska wraz z szóstką śmiałków pokonuje trasę "Armii Andersa". Poznaj szczegóły!

Tagi: Premiery
Źródło: www.telemagazyn.pl

Nowy film Wesa Andersona - jest data premiery!

31.01.2020 11:22

Powstrzymując piski profesjonalnie poinformujemy was o nadchodzącym wydarzeniu filmowym. Nowy film Wesa Andersona, twórcy bardzo autorskiego, mającego swoją "rodzinę filmową" i niepodrabialną wyobraźnią wraca do kin z filmem The French Dispatch. Premiera światowa została ogłoszona na 24 listopada.

Tagi: Premiery
Źródło: fdb.pl

Wałbrzych. Próby do nowego spektaklu w TLiA

31.01.2020 0:00

W Teatrze Lalki i Aktora trwają próby do nowego spektaklu zatytułowanego "Żabcia i Ropuch" na podstawie cyklu opowiadań "Żabek i Ropuch" Arnolda Lobela. Premiera 7 marca.

Tagi: Premiery
Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. Co zobaczymy w lutym na stołecznych scenach?

31.01.2020 0:00

Stołeczne teatry zapraszają w lutym na spektakle premierowe. W Teatrze Ochoty" będzie można zobaczyć "Solaris. Wspomnienie z przyszłości" duetu Klaudia Hartung-Wójciak i Witold Mrozek, a Krzysztof Garbaczewski przygotowuje "Boską komedię" w Teatrze Powszechnym.

Źródło: www.e-teatr.pl

Nominowany do Oscara dokument „The Cave: szpital w ogniu” w National Geographic

30.01.2020 21:59

W niedzielę, 16 lutego w National Geographic odbędzie się premiera nominowanego do Oscara dokumentu „The Cave: szpital w ogniu”. Film zostanie pokazany bez przerw reklamowych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami