Wiadomości z tagiem Pitbull  RSS
"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Patryk Vega w końcu ma konkurencję! Pierwszy mocny polski gangsterski film od dawna?

28.12.2019 13:03

Patryk Vega już nie może spać spokojnie. Autor "Pitbulla" w ostatnim czasie był monopolistą w gatunku gangsterskiego kina w Polsce, zagarniając kolejne miliony widzów, ale to już wkrótce może się zmienić. To było nieuniknione i ktoś inny postanowił uczknąć z tego tortu swój kawałek; Maciej Kawulski, filmowy samouk, ma wszelkie predyspozycje, aby robić kino popularne na wysokim poziomie. Oceniamy film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Źródło: www.telemagazyn.pl

Piotr Stramowski: Lubię przełamywać granice

31.10.2019 14:08


Jako napakowany Majami w "Pitbullu. Nowych porządkach" wywołał sensację. Teraz Piotr Stramowski jest grzeczniejszym gliną w "Ultraviolecie" i finansistą w "Żmijowisku", ale i księciem w "Hamlecie". Żonę, aktorkę Katarzynę Warnke, poznał w 2013 roku na planie filmu "W spirali". W 2016 pobrali się, a we wrześniu tego roku przyszła na świat ich córka.

Tagi: Pitbull
Źródło: film.interia.pl

„Pitbull. Ostatni Pies”, „Kler” i inne w promocji

30.10.2019 17:37

Na Merlin.pl spadły ceny na wydania Blu-ray od dystrybutora Kino Świat. Ceny możecie dodatkowo obniżyć o 5%. W promocji znajdziecie:

Źródło: filmozercy.com

Już 933 459 widzów zobaczyło "Politykę"

09.09.2019 19:52

Wiemy już, ilu widzów obejrzało "Politykę", najnowszy film Patryka Vegi. Jak podaje Kino Świat od środy do niedzieli sprzedano 933 459 biletów. Jest to kolejny wielki sukces kasowy Vegi. Jego najlepiej sprzedającym się tytułem pozostaje "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", który po trzech dniach dystrybucji i pokazach przedpremierowych zgromadził ponad 835 tys. widzów. W swoim najnowszym filmie

Źródło: www.filmweb.pl

Wielkie powroty hitowych programów i Pitbull! Co jeszcze w TV?

06.09.2019 23:49

Program tv na sobotę! Dziś w tv dużo nowości m.in. początek jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" oraz kolejny sezon "Mam Talent". Na antenę Polsatu wraca 7 września "Twoja twarz brzmi znajomo". Oprócz tego kilka interesujących filmów. Program tv na sobotę jest bardzo bogaty - sprawdź nasze propozycje i wybierz, co oglądać 7 września w telewizji!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Patryk Vega kręci film o stadionowych chuliganach! Będzie konkurencją dla "Furiozy"?

05.09.2019 15:59

Patryk Vega to prawdziwa fabryka produkująca filmy taśmowo. Chociaż jego "Polityka" dopiero pojawiła się na ekranach kin, to Patryk Vega... już zameldował się na planie nowego filmu! Sprawdźcie, nad czym pracuje teraz twórca "Pitbulla"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Polityka - 2019-09-04

28.08.2019 8:08

reżyseria: Patryk Vega
obsada: Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski
tytuł oryginalny: Polityka
Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… „Polityka” Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy, najnowsze dzieło króla box office to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.
W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.
Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.
„Każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Macie się czego bać!” – ostrzega Patryk Vega.

[04.09.2019] Polityka

20.08.2019 0:00

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do...

Źródło: datapremiery.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami