Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
"Bad Boy" znowu wzbudza kontrowersje. Czy główna bohaterka nowego filmu Patryka Vegi to Magdalena Kralka?

01.02.2020 3:15

Kolejne kontrowersje wokół najnowszego filmu Patryka Vegi – „Bad Boy”. Tym razem po opublikowaniu reklamującego go plakatu, na którym jest aktorka Katarzyna Zawadzka jako „królowa chuliganów”, pojawiły się sugestie, że postać ta ma być wzorowana na Magdalenie Kralce, poszukiwanej szefowej gangu kiboli Cracovii. Reżyser oczywiście zaprzecza tym insynuacjom, twierdząc, że bohaterka jego obrazu to postać fikcyjna. Jednocześnie... zaprasza Kralkę na premierę „Bad Boya”.

Źródło: polskatimes.pl

"Bad Boy" Patryka Vegi na oficjalnym plakacie

31.01.2020 22:53

Kolejna produkcja Patryka Vegi zatytułowana Bad Boy już 21 lutego w naszych kinach. W oczekiwaniu na premierę reżyser udostępnił główny plakat filmu.

Źródło: fdb.pl

Bohaterowie filmu „Bad Boy” na pierwszym plakacie

31.01.2020 14:20


Bohaterowie filmu „Bad Boy” na pierwszym plakacie
Pojawił się plakat nowego filmu Patryka Vegi pod tytułem "Bad Boy", który ma opowiadać o środowisku piłkarskim i jego ciemnej stronie.

Źródło: filmozercy.com

Nowy podcast Filmwebu: Musimy porozmawiać o kinie

31.01.2020 12:00

Dlaczego Dorota Kostrzewa ogląda wszystkie filmy z Liamem Neesonem, a Kuba Popielecki uważa, że "Oczy szeroko zamknięte" to świetne świąteczne kino? Co Michała Walkiewicza pociąga w "Szamance"? Czy Łukasz Muszyński naprawdę powiedział, że Patryk Vega to polski Lars von Trier? Odpowiedzi szukajcie w podcaście "Musimy porozmawiać o kinie".

Źródło: www.filmweb.pl

"Nic się nie stało". Mamy komentarz reżysera w sprawie zwiastunu filmu

30.01.2020 15:51

Do sieci trafiła zapowiedź dokumentu o pedofilii wśród polskich celebrytów. Pojawiły się w niej ujęcia z premiery filmu "Polityka" Patryka Vegi....

Źródło: film.wp.pl

Bad Boy. Nowy film Patryka Vegi [PREMIERA] O czym jest jest Bad Boy Vegi? [OBSADA]

30.01.2020 10:36

Bad Boy. Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnego filmu Patryka Vegi. Produkcja, jak wszystkie poprzednie, wywołuje skrajne emocje na długo przed pojawieniem się w kinach. O czym jest "Bad Boy". Kogo Vega namówił do wystąpienia w tym filmie?

Źródło: polskatimes.pl

Patryk Vega publikuje mocną scenę z Małgorzatą Kożuchowską. Fani pod wrażeniem: "Twoje teksty są nie do podrobienia"

29.01.2020 8:53

Trwają zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi "Bad Boy". Reżyser opublikował mocną scenę z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Fani są zachwyceni i nie mogą doczekać się premiery.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Policja odpowiedziała na apel Patryka Vegi dotyczący Magdaleny Kralki

28.01.2020 11:36

Patryk Vega znalazł nowy sposób na promocję swojego nadchodzącego filmu Bad Boy. Tym razem postanowił włączyć w to wszystko polską policję. Jak się okazało Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji odpowiedział na apel polskiego filmowca.

Źródło: fdb.pl

Policja Polska odpowiada na oświadczenie Patryka Vegi. "Czekamy z otwartymi ramionami"

27.01.2020 13:36

Kilka dni temu Patryk Vega zaprosił na premierę swojego nowego filmu Magdalenę Kralkę, poszukiwaną Europejskim Nakazem Aresztowania. Na te słowa w...

Źródło: film.wp.pl

reklama