Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
[13.02.2020] Czarny Mercedes

01.02.2020 0:00

Trzymający w napięciu kryminał Janusza Majewskiego ("C. K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry" "Excentrcy, czyli po słonecznej stronie ulicy") z obsadą pełną gwiazd! W podejrzanych okolicznościach ginie Aneta (Maria Dębska) – żona adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę...

Źródło: datapremiery.pl

Marietta Fiedor śpiewa! Opublikowała w sieci piosenkę. Jak wyszło?

31.01.2020 21:17

Marietta Fiedor, uczestniczka 1. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości", uwielbia śpiewać, o czym mówiła jeszcze w czasie trwania show. Teraz opublikowała piosenkę, którą zaśpiewała w studio. Jak wyszło?

Tagi: MaRina
Źródło: www.telemagazyn.pl

Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie skandalicznego wywiadu z Anną Marią Sieklucką!

31.01.2020 13:55

Nie milkną echa ostatniego wywiadu byłego już dziennikarza "Vivy" z Anną Marią Sieklucką, czyli odtwórczynią roli Laury w ekranizacji książki "365 dni". Głos w sprawie zabrała właśnie autorka powieści. Blanka Lipińska sądziła, że oddaje aktorkę w ręce zaufanego człowieka.

Tagi: MaRina
Źródło: www.telemagazyn.pl

Kolejny skandaliczny wywiad dziennikarza "Vivy!"

30.01.2020 14:02


Dzień po aferze wywołanej publikacją wywiadu, jaki dziennikarz Roman Praszyński przeprowadził z odtwórczynią głównej roli w filmie "365 dni", aktorką Anną Maria Sieklucką, pisarka Joanna Jędrusik poskarżyła się na kolejny incydent z dziennikarzem magazynu "Viva!".

Tagi: MaRina
Źródło: film.interia.pl

Samuel Pereira po krytyce jego wpisu o Marianie Turskim: zalew hejtu, ohydne teksty

30.01.2020 10:59

Szef TVP.Info Samuel Pereira skomentował wystąpienie byłego więźnia ocalałego z obozu Auschwitz-Birkenau Mariana Turskiego, który wzywał:” Jedenaste przykazanie - nie bądźcie obojętni” przypominając, że później działał w PPR. Został za to bardzo mocno skrytykowany. Sam dzień później ocenił, że "zalał go hejt", a pod adresem jego oraz jego dzieci pisano "ohydne teksty".

Tagi: MaRina
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Barwy szczęścia": Justin idzie na wojnę z Wangelem! Zniszczy stację, w której pracował?

30.01.2020 10:17


Justin (Jasper Sołtysiewicz) postanowi procesować się z Wangelem (Marek Kałużyński) i Mariolą (Agnieszka Mrozińska). - Zniszczyli nasz projekt i zapłacą nam za to – powie Patrykowi (Konrad Skolimowski) i poprosi go o kontakt z jakimś dobrym prawnikiem.

Tagi: MaRina
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Skandal po wywiadzie z Anną Marią Sieklucką. Dziennikarz "Vivy!" przeprasza aktorkę

30.01.2020 9:41

Anna Maria Sieklucka - odtwórczyni głównej roli w filmie "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej - udzieliła wywiadu dziennikarzowi magazynu "Viva!". Jakość zadawanych przez Romana Praszyńskiego pytań pozostawia wiele do życzenia, nic więc dziwnego, że w sieci wybuchł skandal.

Tagi: MaRina
Źródło: www.telemagazyn.pl

Toruń. Maria Peszek zaśpiewa w Od Nowie

30.01.2020 0:00

Przez Toruń przebiegnie trasa "Sorry, Polsko Super Tour" Marii Peszek. Artystka wystąpi w piątek (31 stycznia) o godz. 20 w Od Nowie.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. Zmarł scenograf Maciej Maria Putowski

30.01.2020 0:00

Zmarł scenograf i dekorator wnętrz, wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, wykładowca w łódzkiej "Filmówce" Maciej Maria Putowski. Miał 83 lata.

Źródło: www.e-teatr.pl

Anna Maria Sieklucka: Szokujący wywiad z gwiazdą "365 dni"

29.01.2020 13:31


7 lutego pojawi się w kinach jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów ostatnich miesięcy, czyli "365 dni", ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Z tej okazji magazyn "Viva" przeprowadził wywiad z odtwórczynią głównej roli - Anną Marią Sieklucką. Napastliwy i pełen seksistowskich uwag ton rozmowy spowodował, że jest o niej niemal tak głośno, jak o samym filmie.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: film.interia.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami