Wiadomości z tagiem Jacek Kurski  RSS
"Nic się nie stało". W zwiastunie filmu o pedofilii wśród celebrytów pojawiły się przebitki z premiery "Polityki"

30.01.2020 13:18

Jacek Kurski opublikował zwiastun dokumentu "Nic się nie stało" o pedofilii wśród celebrytów. Pojawiły się tam przebitki z czerwonego dywanu z...

Źródło: film.wp.pl

„Dance, dance, dance” wróci wiosną w TVP2. Tomasz Kammel jedynym prowadzącym, bez Barbary Kurdej-Szatan

20.01.2020 7:52

W wiosennej ramówka TVP pokaże drugą edycję show „Dance, dance, dance” - zapowiedział prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Gospodarzem będzie nadal Tomasz Kammel, natomiast programu nie będzie już prowadziła Barbara Kurdej-Szatan.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Festiwal w Opolu od 5 do 8 czerwca z koncertami „Hulali w Opolu" i „Rock Opole"

17.01.2020 20:58

Od 5 do 8 czerwca potrwa tegoroczny, 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W czwartek prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski podpisali roczne porozumienie dotyczące szczegółów jego organizacji. - Odbudowujemy ofertę muzyczną TVP - mówił podczas konferencji Kurski. Trwa uzgadnianie umów z artystami, którzy wystąpią na festiwalu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zarządy TVP i Polskiego Radia mają zostać powiększone. "Sytuacja dysfunkcjonalna, rozmycie odpowiedzialności"

14.01.2020 21:44

W ubiegłym tygodniu Sejm opowiedział się za nowelizacją ustawy abonamentowej, która miała by zakładać przyznanie maksymalnie 1,95 mld zł rekompensaty dla mediów publicznych z tytułu utraconych wpływów z abonamentu RTV. Usunięto także przepis, który zakładał, że zarządy mediów publicznych mogą liczyć do trzech osób. - Bez wątpienia oznacza to osłabienie, a może też przy okazji chęć wyeliminowania, obecnych prezesów. Na pewno Jacek Kurski nie będzie mógł zarządzać tak, jak do tej pory - ocenia Jan Dworak, były prezes TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polska pokaże koncert na 40-lecie utworzenia NSZZ „Solidarność”

14.01.2020 20:55

Pod koniec sierpnia br. na PGE Narodowym zorganizowany zostanie koncert w 40. rocznicę utworzenia NSZZ „Solidarność”. Współorganizatorem i producentem przedsięwzięcia będzie Telewizja Polska. - Jestem dumny, że mogę spełnić powinność wynikająca z osobistych przekonań i z misji TVP - skomentował prezes Jacek Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Koncert pieśni pasyjnych i Wakacyjna Trasa Dwójki kolejnymi projektami TVP z Zakopanego? Trwają rozmowy

11.01.2020 21:09

Telewizja Polska prowadzi rozmowy z Zakopanem na temat realizacji w tym mieście koncertu pieśni pasyjnych i Wakacyjnej Trasy Dwójki. - Liczę, że przynajmniej jedno z tych dwóch wydarzeń uda się wprowadzić do kalendarza TVP już w tym roku - komentuje Jacek Kurski, prezes publicznego nadawcy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Cztery lata prezesury Jacka Kurskiego w TVP. "Sprawny i kreatywny, razi jego gust i cynizm"

08.01.2020 21:44

8 stycznia 2020 roku mijają cztery lata odkąd Jacek Kurski objął fotel prezesa Telewizji Polskiej. Jego pozycja kilka razy w tym czasie była zagrożona, ale niezmiennie utrzymuje się na stanowisku szefa publicznej telewizji. - Niewątpliwie jest sprawnym i kreatywnym menedżerem, razi mnie trochę jego gust i cynizm, ale niewątpliwie ma w głowie jakiś pomysł na TVP - komentuje Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP odpowiada RPO w sprawie transmisji wykładu Olgi Tokarczuk: brak technicznych możliwości

02.01.2020 20:51

Telewizja Polska nie transmitowała wykładu noblowskiego Olgi Tokarczuk, a dopiero uroczystość wręczenia Nagrody Nobla. Spotkało się to z krytyką niektórych dziennikarzy i publicystów. O sprawę zapytał Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Prezes TVP Jacek Kurski odpowiedział, że nadawca żałuje, ale "nie miał technicznych możliwości".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami