Wiadomości z tagiem CANAL+  RSS
Platforma Canal+ wejdzie na giełdę? TVN i właściciel UPC rozważają sprzedaż akcji

31.01.2020 22:53

Firma ITI Neovision, operator Platformy Canal+, poinformowała, że analizuje wspólnie ze swoimi akcjonariuszami i doradcami możliwość debiutu giełdowego. Jej strategicznym akcjonariuszem ma być nadal Grupa Canal+, sprzedaż akcji rozważają natomiast TVN i właściciel UPC.

Tagi: TVN, CANAL+
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Kraina cudów", "Nieposłuszni", "Przepraszam, że przeszkadzam" - filmowy weekend premium TV

31.01.2020 18:06

Najbliższy weekend na antenach kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax) upłynie przy takich premierach, jak m.in.: "Kraina cudów", "Nieposłuszni", "Przepraszam, że przeszkadzam"

Tagi: HBO, CANAL+
Źródło: feedproxy.google.com

Platforma Canal+ szuka inwestora? "Trwają wstępne rozmowy"

31.01.2020 16:16

Wiele wskazuje na to, że mniejszościowi akcjonariusze chcą wyjść z Platformy Canal+. Właściciel telewizyjnej platformy satelitarnej rozważa pierwszą ofertę publiczną.

Tagi: CANAL+
Źródło: feedproxy.google.com

Możliwy debiut Piątka w Bundeslidze, derby Madrytu, Puchar Sześciu Narodów - weekend w Canal+ Sport

31.01.2020 15:07

Krzysztof Piątek w Herthcie Berlin, Jan Bednarek w Southampton - występy obu Polaków stoją pod znakiem zapytania, ale mimo to, jest na co czekać. Jaki będzie sportowy weekend w Canal+ Sport?

Tagi: CANAL+
Źródło: feedproxy.google.com

„Klangor” to nowy serial, który ma świetnie napisany scenariusz

30.01.2020 14:43

Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska i Maciej Musiał - to gwiazdorska obsada serialu „Klangor”, do którego właśnie wystartowały zdjęcia. Obejrzymy go najprawdopodobniej jesienią tego roku w stacji Canal+.

Huma unika tematu ślubu Sanem i Cana. Emre wyznaje miłość Leyli i prosi o kolejną szansę

29.01.2020 8:14

W 115. odcinku "Wymarzonej miłości" Huma nie chce słyszeć o ślubie Sanem i Cana. Kobieta myśli, jak doprowadzić do ich rozstania. Emre wyznaje miłość Leyli i prosi ją o kolejną szansę. Sprawdź, co się wydarzy w 115. odcinku "Rannego ptaszka".

Tagi: Humans, CANAL+
Źródło: www.telemagazyn.pl

Canal+ kręci serial „Klangor”. Grają Jakubik, Ostaszewska, Musiał i Mecwaldowski

28.01.2020 21:00

Trwają zdjęcia do serialu kryminalnego „Klangor” w reżyserii Łukasza Kośmickiego. W głównych rolach wystąpią Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał. Film na zlecenie Canal+ produkuje Opus TV.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Canal+ kręci nowy serial "Klangor". Na ekranie Jakubik, Ostaszewska, Mecwaldowski, Musiał

28.01.2020 11:27

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Canal+ "Klangor". Jak zapowiadają twórcy, nowa produkcja to thriller kryminalny. W obsadzie pojawi się wiele znanych nazwisk, m. in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał.

Źródło: feedproxy.google.com

Gwiazdy polskiego kina w nowej produkcji CANAL+ - trwają zdjęcia do serialu "Klangor"

28.01.2020 9:38

Klangor to thriller kryminalny, którego reżyserię powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. W obsadzie pojawi się wiele znanych nazwisk, m. in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał. To pierwszy projekt serialowy oparty na scenariuszu powstałym w ramach CANAL+ SERIES LAB.

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami