Wiadomości z tagiem Azja Express  RSS
Maria Konarowska chwali się ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceni!

16.11.2019 16:48

Maria Konarowska, aktorka i jedna z gwiazd 1. edycji programu "Azja Express", jest w ciąży. Aktorka coraz częściej publikuje swoje zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, a fani są wręcz wniebowzięci!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Magda Wójcik w nowej edycji "Azja Express"? Zabierze ze sobą Maffashion?

25.08.2019 19:05

Magda Wójcik zamierza wykorzystać swoją wygraną w programie "Big Brother" i zrobić medialną karierę. Zadanie to może ułatwić jej telewizja TVN, która, według doniesień "Super Expressu", już zaprosiła Madzię do udziału w nowej edycji "Azja Express"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Agnieszka Woźniak-Starak żegna się z "Azja Express". Kto ją zastąpi?

16.07.2019 14:28


Nowy sezon "Azja Express" poprowadzi nowa osoba. Media donoszą, że jego dotychczasowa gospodyni, Agnieszka Woźniak-Starak żegna się z programem. Jej miejsce według nieoficjalnych informacji ma zająć blogerka kulinarna, Daria Ładocha.

Źródło: film.interia.pl

Aleksandra Domańska pokazała swoje odważne zdjęcia i zdradziła, ile waży!

02.07.2019 12:51

Aleksandra Domańska, którą widzowie doskonale znają z serialu "O mnie się nie martw" oraz programu "Azja Express" została inicjatorką akcji na rzecz samoakceptacji. Aktorka pokazała w mediach społecznościowych swoje odważne zdjęcia i zdradziła, ile waży. Gwiazda chce w ten sposób motywować kobiety.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maria Konarowska jest w ciąży! Aktorka podzieliła się nowiną na Instagramie

22.06.2019 18:08


Maria Konarowska, gwiazda programu "Azja Express" i seriali "Plebania" oraz "Pierwsza miłość", spodziewa się dziecka. Aktorka szczęśliwą nowiną podzieliła się na swoim Instagramie

Źródło: film.interia.pl

„Diagnoza”, „Druga szansa”, „Azja Express” i dokumenty nagrodzone na World Media Festival 2018

17.05.2018 20:47

Produkcje Grupy TVN - takie jak „Diagnoza”, „Druga szansa”, „Azja Express”, „Kobieta na krańcu świata” i „Efekt domina”, a także dokumenty z kanałów tematycznych - zostały wyróżnione w konkursie World Media Festival 2018. Martyna Wojciechowska odebrała Grand Prix. Nagrody wręczono podczas gali w Hamburgu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Taniec z Gwiazdami": Na co liczy Renata Kaczoruk?

12.03.2018 18:08


Udział w „Azja Express” dał jej w kość. Nie chciała się zgodzić na kolejną przygodę w błysku fleszy, ale przekonał ją taniec, który kocha od lat. Dziś nie żałuje, bo treningi stały się jej terapią, a ona sama odkryła na nowo dziecięcą radość.

Źródło: film.interia.pl

"Azja Express": Adam Małysz z żoną w kolejnej edycji?

15.02.2018 16:08

Tygodnik "Świat i ludzie" donosi, że TVN chciałaby, aby w 3. sezonie programu "Azja Express" pojawiła się znana i lubiana para. O kogo chodzi? O Adama Małysza i jego żona Izabela.

Źródło: film.onet.pl

TVN szykuje się do realizacji „Azja Express 3”. „Castingi zakończone, ekipa zebrana”

14.02.2018 20:50

Stacja TVN jest już gotowa do realizacji trzeciej edycji reality-show „Azja Express”, w którym pary celebrytów będą się ścigać w Ameryce Południowej. - Zakończyliśmy casting, mamy ju pełen skład uczestników - potwierdza w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, szef programowy TVN.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Azja-Express 3". Piotr Kraśko weźmie udział w kolejnej edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

02.02.2018 9:44

Jesienią na antenie TVN będziemy mogli oglądać trzecią edycję "Azja Express". Czy Piotr Kraśko weźmie udział w reality-show TVN? Kogo zabrałby ze sobą do programu?

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami